Počet přístupů

Dnes 6

Včera 21

Týden 130

Měsíc 130

Celkem 71178

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Volby 2013

Plzeňská aliance se nezúčastní parlamentních voleb, protože je platformou působící na komunální úrovni. Přesto podporuje strany, jejichž prioritním zájmem je občanská společnost.

 


 


Osobní vyjádření těch, kteří se rozhodli v parlamentních volbách kandidovat:

 


Oldřich Kodeda"Kandiduji proto, že s Korunou českou mnoholet sympatizuji a návrat krále na český trun považuji za jedinou možnou cestu ze současného všeobecného marasmu. Vivat Rex."
Ing. Oldřich Kodeda

 

 


"Podporuji na kandidátce hnutí Úsvit Víta Bártu, protože je to jediný poslanec, který v minulém období hájil zájmy občanů Plzně, a stále v tom pokračuje. Plzeňští poslanci, kteří pro naprostou většinu občanů zůstali v anonymitě, neudělali nic proti okrádání občanů koalicí ODS a ČSSD na plzeňské radnici. Souhlasím s Tomiem Okamurou, že si JUDr. Vít Bárta zasluhuje další šanci v parlamentu, protože se stal obětí podlého komplotu plzeňské ODS, která do VV nasadila spícího agenta Škárku a probudila ho, když Bárta, jako ministr dopravy, začal odstřihávat miliardové penězovody do kapes kmotrů z předražených dálnic. Na rozdíl od ODS a ČSSD chce hnutí Úsvit prosadit, aby zákon o přiznání původu majetku byl retroaktivní – co bylo ukradeno, musí být vráceno."
Ing. Václav Ženíšek, Plzeň- Košutka, člen Plzeňské aliance a občanského sdružení PRSKINK.Vladimíra Nová"Z programu Politického hnutí Změna je mi osobně blízkých několik témat, která jsem nenašla u žádné jiné strany. Kromě velkých 'politických témat' to je například podpora psychosomatické medicíny, podpora práva žen vybrat si způsob porodu, postihy za nepravdivé a zavádějící informace o potravinách, zjednodušení podmínek při pořádání místního referenda. A hlavně zlepšení života hospodářských zvířat ve velkochovech, což je podle mého názoru velký problém, před kterým většina společnosti zavírá oči.“
Vladimíra Nová, členka Plzeňské aliance